Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy - naturalne dodatki do żywności: liofilizowane owoce, warzywa, grzyby, zioła, przyprawy oraz mięso. Kierujemy ją do wszystkich producentów branży spożywczej, szczególnie przetwórstwa: mlecznego, spożywczego, cukierniczego, mięsnego i rybnego, kuchni turystycznej i gastronomii. Chcemy Państwa zachęcić do stosowania liofilizatów w unowocześnianych produktach. Prosimy o kontakt za pomocą formularza Zapytanie ofertowe lub bezpośrednio z naszą firmą.

Wyjątkowość firmy ELENA polega na odpowiednim połączeniu składników tworzących jej wizerunek. Należą do nich między innymi potencjał ludzki, zaplecze administracyjno - techniczne, nowoczesna linia produkcyjna, najszersza gama produktów liofilizowanych w Europie, szybka realizacja zamówień, oraz marka, która jest od wielu lat kojarzona z wysoką jakością. Wszystkie te elementy przyczyniły się do naszego sukcesu.

Zajmujemy się importem, eksportem oraz przetwórstwem i zdobyliśmy spore doświadczenie. Prowadzimy wymianę handlową z wieloma krajami Unii Europejskiej, krajami Bliskiego Wschodu, Rosją , Białorusią, Ukrainą, państwami nadbałtyckimi. Nasze produkty sprzedajemy także na innych kontynentach - w Australii, Ameryce Północnej i Azji.

Od roku 2014 posiadamy autoryzowanego dystrybutora na rynku Australii.

Proces produkcyjny w naszej firmie jest prowadzony zgodnie z wymogami GHP- Dobrej Praktyki Higienicznej i GMP - Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz zasadami systemu HACCP i BRC. Posiadamy także certfikaty umożliwiające produkcję żywności BIO i ECO.

Jako jedyna firma w Europie posiadamy nadzór weterynaryjny nad przetwórstwem wyrobów mięsnych i mleczarskich.   

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych towarów, serwis technologiczny oraz miłą i fachową obsługę.

Na indywidualne zamówienie możemy zliofilizować nowy dowolny produkt.

 

Zapraszam i życzę smacznego,

Franciszek Siegień 

właściciel WPPH ELENA