Kolagenum Franciszka - to naturalny kolagen, który przebojem podbija świat!

Jako jedyni  w Polsce uzyskujemy ten suplement w drodze liofilizacji, z ryb, co gwarantuje jego najwyższą jakość i najczystszą, zbliżoną do ludzkiego kolagenu, postać. Kolagenum to naturalny eliksir młodości, który pozwala zachować zdrowy wygląd oraz kondycję skóry, tkanki łącznej i stawów przez całe dorosłe życie. Dostępny w postaci szybko przyswajalnego przez organizm proszku oraz kapsułek. 

Kolagen jest najważniejszym białkiem w organizmie człowieka. Stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy białek skóry. Po 25 roku życia w organizmie człowieka spowalnia się proces odbudowy tego ważnego białka, a po 40 roku życia jego niedobory występują już w naszym organizmie na stałe. Dlatego tak ważna jest jego naturalna suplementacja. Kolagen pozyskiwany z ryb to najzdrowsza i najbezpieczniejsza jego forma.

Obecnie jest światowym hitem w nowoczesnym, naturalnym podejściu do żywienia oraz w medycynie estetycznej. 

Zalety KOLAGENUM:

KOLAGENUM to suplementy diety, w którego skład wchodzą: wysokiej jakości liofilizowany kolagen pochodzenia rybiego (którego ilość w jednej kapsułce wynosi 30 mg, a w 10 kapsułkach 300 mg) wzbogacony o liofilizowane kozie i kobyle mleko oraz liofilizowane owoce aronii i żurawiny. Preparat zawiera również witaminę C (0,022 mg w jednej kapsułce, natomiast 0,22 mg w 10 kapsułkach), która jest niezbędna w procesie przyswajania kolagenu, a co za tym idzie, przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, tkanki chrzęstnej, dziąseł, skóry i zębów.

 

KOLAGENUM Franciszka występuje w dwóch liniach GOLD i SILVER.

kolagen liofilizowany                                    

KOLAGENUM GOLD

Naturalny preparat składający się w 50% z czystego liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego oraz koziego i kobylego mleka, aronii i żurawiny.

Opakowanie: 120 kapsułek (1 kapsułka zawiera 30 mg liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego)

SPOSÓB UŻYCIA: Zaleca się przyjmowanie od 2 do 4 kapsułek dziennie, najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godziny po ostatnim posiłku. Maksymalna porcja to 10 kapsułek (600 mg) na dobę. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popijać wodą. Nie należy przekraczać maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników preparatu.

SKŁADNIKI: liofilizowany kolagen (pochodzenia rybiego) 50%, liofilizowane kozie mleko, liofilizowane kobyle mleko, liofilizowane owoce: aronii i żurawiny, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza i barwnik E171.

 Jest uzyskiwany w unikalnej i droższej na skalę Europy i świata technologii lifilizacji czyli (zamrażania produktu i odparowywania z niego wody). Wywodzi się z kolagenu typu I, (liofilizowanego), który jest pierwotnym rodzajem tego białka najbardziej zbliżonym do ludzkiego, spośród różnych typów kolagenu.

 

KOLAGENUM SILVER 

Hydrolizowany kolagen (pochodzenia rybiego) 50%, liofilizowane kozie mleko, liofilizowane kobyle mleko, liofilizowane owoce aronii i żurawiny.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

SPOSÓB UŻYCIA: zawartość saszetki zalać 50 ml przegotowanej, letniej wody; mieszać energicznie ok 1 min. do uzyskania jednolitej zawiesiny. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Zaleca się spożywanie 1 porcji (saszetki) co drugi dzień. Powinno się spożywać nie więcej niż 1 porcję (saszetkę) na dzień. Preparat należy spożywać najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godz. po ostatnim posiłku. Nie należy przekraczać dziennej porcji w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia oraz dla osób uczulonych bądź cierpiących na nietolerancje któregokolwiek ze składników preparatu.

Hydrolizowany, który pozyskuje się nieco tańszą metodą niż liofilizacja. Jego struktura biochemiczna jest zbliżona do liofilizowanego, chociaż charakteryzuje go niższa „kaloryczność” - mniejsza zawartość czystego kolagenu w tej samej objętości. Ilość preparatu podstawowego w kapsułce linii srebrnej (hydroliz.) 250mg odpowiada 60mg linii złotej (liofiliz.)