Firma to ludzie - to dzięki nim rozwijamy się i odnosimy sukcesy


Firma ELENA to przede wszystkim wspaniały Właściciel - mówią pracownicy o Panu Franciszku Siegieniu, który jest pasjonatem zdrowej żywności, liofilizatów oraz wszelkich nowinek technologicznych. Już w 1977 roku podczas pobytu w USA zainteresował się lioflizowanym szczypiorkiem i koprem, które dodawano wówczas do gotowych potraw. Już wtedy zaczął intensywnie myśleć jak wprowadzić tę technologię do Polski. I rzeczywiście - na początku lat 90-tych zaczął produkować liofilizaty, a dziś jego Firma jest w czołówce TRZECH największych producentów liofilizatów w Europie! 

 

Z drugiej strony Właściciel podkreśla niezwykle dobrą współpracę ze swoim zespołem, który jest zahartowany w ciężkiej i energicznej pracy. Z wieloma osobami pracuje po kilka, a nawet kilkanaście lat. Pracownicy uhonorowali go specjalną statuetką "Dla najlepszego szefa". Franciszek Siegień przywiązuje też bardzo dużą rolę do współpracy z wieloma organizacjami zrzeszającymi producentów i miłośników zdrowej żywności. Chętnie angażuje się w działalność na rzecz promowania polskich produków w Europie i na świecie. Dużą rolę przywiązuje także do partnerstwa świata nauki i biznesu.

 

Dziś ELENA sprzedaje do 24 krajów na świecie! 50% produkcji trafia na export także na inne kontynenty - m.in. do Australii, obu Ameryk, Afryki i Azji.