ZDROWA PRZEKĄSKA

Eleniuszki

Eleniuszki to najnowsza marka rozwijana przez Elenę. Seria „zdrowych czipsów” dla dzieci i młodzieży.

Smakują jak normalne chipsy jednak ich niezwykłość polega na tym, że pochodzą z naturalnych składników. Eleniuszki powstały bowiem bez dodatków chemicznych ze zdrowych owoców i warzyw. Jest to idealna przekąska dla Twojego dziecka.

Dostępne są w opakowaniach 15 gramowych – w sam raz na raz !

Zdrowa przekąska między posiłkami

Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swojej pociechy, zaproponuj jej ciekawą alternatywę dla klasycznych chipsów – owoce liofilizowane Eleniuszki!

Każdy z nas lubi od czasu do czasu chwycić po niewielką przekąskę między posiłkami. Nie ma niczego złego w jedzeniu słodkiego lub słonego małego co nieco, jednak w myśl zdrowych nawyków żywieniowych powinniśmy świadomie wybierać produkty, które spożywamy. Dotyczy to nie tylko dorosłych, ale szczególnie dzieci, które cały czas się rozwijają i potrzebują do tego witamin oraz niezbędnych składników odżywczych.

Eleniuszki to chipsy dla dzieci nie zawierające dodatków chemicznych i zostały stworzone z naturalnych składników.

Dostępne są w wielu przepysznych smakach, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom w każdym wieku. Takie produkty liofilizowane będą nie tylko idealną przekąską, ale również smacznym dodatkiem do drugiego śniadania zabieranego przez młodzież do szkoły.

Malina

Truskawka

Jabłko

Burak

Banan

Ananas

Zielony groszek

Zdrowe przekąski dla małych i dużych leniuszków - chipsy owocowe Eleniuszki!

Nie masz głowy do przygotowania ciekawie skomponowanego lunchu dla swojej pociechy do szkoły, a jedyne, co przychodzi Ci do głowy, to przewidywalne kanapki i owoce? Nie zawsze możemy czuć się na siłach, aby zaskoczyć pociechę wymyślnym posiłkiem, ale nie jest to powód do porzucenia zdrowych nawyków żywieniowych. To właśnie dla takich małych i dużych leniuszków, które nie chcą sięgać po wysoko przetworzone produkty, powstały chipsy liofilizowane Eleniuszki! Są to zdrowe przekąski w sam raz do przegryzienia w przerwie pomiędzy zajęciami lub w oczekiwaniu na gorący posiłek!

W jaki sposób powstają chipsy owocowe Eleniuszki? Dowiedz się, na czym polega proces liofilizacji!

Produkty dostępne w naszej ofercie powstają w efekcie suszenia sublimacyjnego. Jest to sposób konserwowania zamrożonej żywności polegający na usunięciu z niej wody. W taki sposób uzyskujemy owoce liofilizowane dla dzieci, czyli przekąski bez konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Dzięki temu chipsy owocowe Eleniuszki są pełne wartości odżywczych i witamin!