Wsparcie

Suplementy diety

Suplementy diety odpowiednie dla kobiet i mężczyzn. Występują w tradycyjnej formie kapsułek.

Dzięki temu są one odpowiednie do połknięcia, co może ułatwić spożycie preparatu w porównaniu do proszków czy płynów, a także umożliwić jego precyzyjne dawkowanie. Stała postać wyrobu chroni też składniki — napar z ziela chanca piedry, seler lub aronię bio — przed działaniem światła, wilgoci oraz powietrza, co może pomóc w otrzymaniu stabilności i pierwotnej postaci suplementu diety przez dłuższy czas. Kapsułki są także łatwe w przenoszeniu, co może przydać się mężczyznom oraz kobietom prowadzącym aktywny tryb życia lub osobom często podróżującym.

Suplementy dla kobiet i mężczyzn ze składników liofilizowanych

Proces liofilizacji składników zawartych w suplementach diety dla kobiet i mężczyzn to metoda konserwacji pozwalająca zachować naturalny smak i aromat aronii, selera i innych bio surowców. Ponadto ta metoda konserwacji może wpłynąć na trwałość wyrobów i utrzymanie ich właściwości przez dłuższy czas. Warto zaznaczyć, że składniki poddane liofilizacji są także lekkie i łatwe do przechowywania, co wpływa zarówno na transport, jak i ich późniejsze wykorzystanie produkcyjne.

Pochodzenie składników użytych do produkcji suplementów diety

Aronia, seler i inne bio składniki zawarte w suplementach diety dla mężczyzn i kobiet pochodzą z polskich upraw i kontrolowanych plantacji. Podlegają one rygorystycznym standardom i monitoringowi, co wpływa na rozwój, właściwości i jakość hodowanych surowców. Tego rodzaju uprawy są poddawane regularnym badaniom i kontrolom na każdym etapie produkcji.

Warianty suplementów diety dla mężczyzn i kobiet

W asortymencie sklepu Elena dostępne są suplementy dla mężczyzn i kobiet. Proponujemy je w kilku wariantach — m.in. z liofilizowanego naparu z chanca piedra, selera oraz aronii bio. Poniżej znajduje się więcej informacji na ich temat. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Przypominamy, że proponowane wyroby powinny być jedynie uzupełnieniem normalnej i zrównoważonej diety.

CHANCA PIEDRA

CHANCA PIEDRA – Niszczyciel Kamieni 90 kapsułek.

Suplement diety zawierający liofilizowany napar z chanca piedra przygotowywany według tradycyjnej receptury medycyny peruwiańskiej.

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych mających problemy z kamieniami nerkowymi i dną moczanową.

SELER LIOFILIZOWANY

Seler (Apium graveolens) liofilizowany to ostatnimi czasy nasz największy hit!

Nasz produkt to 100% Selera liofilizowanego, a surowiec użyty do produkcji pochodzi z polskich gospodarstw i kontrolowany jest na każdym jej etapie.

BIO ARONIA LIOFILIZOWANA

Opublikowano wiele badań mówiących o cudownych właściwościach aronii.

Mówi się, że aronia to antidotum na choroby cywilizacyjne. A to wszystko dzięki witaminom, antocyjanom, flawonolom i garbnikom, które pomagają utrzymać optymalny poziom antyoksydantów w organizmie.

Antyoksydanty te wspierają zdrowy styl życia poprzez ochronę przed negatywnymi skutkami działania wolnych rodników.

Nasz produkt to 100% BIO Aronia liofilizowana.
Surowiec użyty do produkcji pochodzi z polskich upraw i kontrolowany jest na każdym jej etapie.