TARGI

Prezentacja naszych produktów na targach

18-20 kwietnia 2023 Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów EXPO XXI Warszawa

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. To wspaniałe uczucie, gdy widzi się, jak wiele osób zaczyna rozumieć o co chodzi w liofilizatach, po co organizmowi kolagen, jak smakują liofilizowane owoce.
Odbyliśmy dziesiątki rozmów, za które wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wywiad z właścicielem firmy Elena Franciszkiem Siegieniem

Międzynarodowe targi Food & Hotel Asia 2023 w Singapurze

Polskie firmy zaprezentowały swoje produkty podczas międzynarodowych targów Food & Hotel Asia 2023 w Singapurze odbywających się w dniach 25-28.04.2023 r. Targi FHA należą do największych i najważniejszych targów spożywczych w Południowo-Wschodniej Azji. Firma Elena rónież uczestniczyła w tym wydarzeniu.

Międzynarodowe targi International Food & Drink Event w Londynie

Nasza firma zaprezentowała swoje produkty podczas międzynarodowych targów International Food & Drink Event w Londynie w dniach 20 -22 marca 2023r.

IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i beECO 2016

Od 7 do 9 października w Łodzi wystawialiśmy się na IX Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i beECO 2016.
Dziękujemy wszsytkim, którzy przewinęli się przez nasze stoisko. Było naprawdę fantastycznie! To miło widzieć, jak wiele osób zaczyna rozumieć o co chodzi w liofilizatach, po co organizmowi kolagen, jak smakują liofilizowane owoce.

Przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów, za które wszystkim serdecznie dziękujemy.

SEOUL KOREA POŁUDNIOWA ’16

Eleniuszki też dla młodzieży

Eleniuszki są dla wszytkich! Te pyszne czipsy owocowe MUSZĄ Wam przypaść do gustu. Ostrzegamy: kto raz spróbuje, ten polubi tak mocno, że będzie zawsze chiał mieć charakterystyczne białe opakowanie pod ręką.

WARSZAWA REGIONALIA ’16